ПЕРЕМОЖНИЙ ВІКЕНД ДЛЯ КОМАНД БК «РІВНЕ» (ВІДЕО)

0
219

Команди БК «Рівне» цими вихідними відіграли чотири виїзні матчі у своїх чемпіонатах. Особливо важливими були ігри в Одесі. Жіноча команда грала з прямим конкурентом за вихід у плей-оф, «Інтерхімом». Рівнянкам необхідно було здобути хоча б одну перемогу з двох матчів.

Початок першої гри в Одесі був за господарками. Ще в першій чверті їх перевага сягнула восьми очок, але рівнянки не дали розвинути успіх. В другій десятихвилинці вони переломили хід поєдинку та виграли ігровий відрізок 25:12 і на велику перерву пішли лідерами в рахунку. У третій чверті погром Інтерхіма продовжився 30:13 за БК «Рівне» і +25 перед заключним ігровим відрізком, який рівненські команди довели до загальної перемоги 82:64. Цей результат гарантував жіночій БК «Рівне» місце у першій шістці турнірної таблиці за підсумками першого етапу чемпіонату та вихід у плей-оф. Оговтатись від нокдауну в повторній зустрічі одеситки не змогли. БК «Рівне» здобув одну з найрезультативніших перемог в цьому сезоні 92:56. Заключні матчі регулярного чемпіонату рівнянки проведуть на власному паркеті 16 та 17 березня і прийматимуть «Чайку-ДЮСШ» з Бердянська.

У випадку двох перемог, БК «Рівне» в турнірній таблиці обійде БК «Франківськ-ПНУ», посяде п’яте місце і в першому раунді плей-оф зіграє зі столичним «Динамо-НПУ». За будь-яких інших результатів, рівнянки залишаться шостими і в іграх на виліт зустрінуться з тою ж таки «Чайкою-ДЮСШ».

Лідер чоловічої вищої ліги, БК «Рівне» у вихідні провів два виїзні матчі з «Львівською політехнікою». Суперник йде в нижній частині турнірної таблиці, але дав гідний опір рівнянам. Перша чверть першого матчу стала холодним душем для лідерів чемпіонату – 28:14 на користь львів’ян.

“Тому що команда суперників йде внизу турнірної таблиці, тому, думаю, що це зіграло з нами злий жарт, і деякі гравці просто не налаштувалися на гру. Але, коли треба було, ми зібралися і зробили те, що повинні,” – каже Олексій Адедиран, гравець БК «Рівне».

Рівненські баскетболісти швидко оговталися, і другу, а згодом і третю десятихвилинку виграли 24:8 та 26:14. Заключний ігровий відрізок був за господарями, але загальна перемога залишилась у рівнян 76:71. В повторній грі запорукою загального успіху стала друга чверть, в якій Олексій Адедиран і компанія забезпечили собі гандикап у десять очок. Цю перевагу вони втримали до фінальної сирени. 74:66 підсумковий рахунок. Найближчими вихідними БК «Рівне» прийматиме одного з прямих конкурентів, команду БІПА з Одеси.