Представники БК «Рівне» вчили студентів баскетболу

0
158

З перспективою на майбутнє. Представники Баскетбольного клубу «Рівне» завітали до студентів першого курсу, факультету здоров`я, фізичної культури і спорту МЕГУ, де на практиці показали початкові вправи з баскетболу, а також розповіли про правила гри та організацію матчів.

Майже кожен зі студентів факультету здоров’я, фізичної культури та спорту МЕГУ закінчив навчання в ДЮСШ, більшість продовжує активно виступати на змаганнях різного рівня. Наприклад, для першокурсника, рівнянина, Дмитра Шершуна, його вид спорту – це гандбол, і він бачить себе тренером команди саме з цієї гри. Але, його майбутня спеціальність передбачає вміння організувати навчання та дозвілля з багатьох видів спорту, тому з усією серйозністю він бере участь в баскетбольному семінарі.

Суддя національної категорії Федерації баскетболу України Дмитро Бовсунюк розповів студентам основні правила та загальні засади організації та проведення матчів. А безпосередньо практичною частиною семінару керував тренер БК «Рівне» Ілля Шемосюк та гравець чоловічої команди Дмитро Тимощук. До слова, усі троє лекторів є випускниками-магістрами саме цього факультету.

Ілля Шемосюк та Дмитро Тимощук продемонстрували студентам основні елементи гри в баскетбол. Це правильне ведення м’яча, техніку пасу, кидку, кидку з подвійного кроку, гри в захисті, а також початкові вправи при колективних заняттях.

Судячи з майстерності виконання більшістю студентів цих початкових баскетбольних елементів, подібним вони займаються вперше. Тож організатори семінару сподіваються, що майбутні випускники, вчителі фізкультури, спорторганізатори та тренери в своїй роботі зможуть навчити дітей та молодь тому, що не навчили їх у школі.