Перші матчі у новому сезоні чоловіча команда Баскетбольного клубу “Рівне” зіграє 9 та 10 жовтня і прийматиме БК “Говерла-Прикарпаття”. Наразі гравці активно готуються до старту сезону.

Поки баскетболісти мають щоденні дворазові тренування, як на вулиці з загально-фізичної підготовки, так і в залі з профільної. Вже найближчої п’ятниці команда випробує свої сили в традиційному турнірі у Луцьку. Наразі склад учасників цих змагань повністю невідомий. Окрім господарів “Старий Луцьк-Університет” та рівнян анонсується команда “СумДУ”, а хто стане четвертим учасником наразі невідомо.

Президент БК “Рівне” Сергій Ліщук розповів, що наразі він особисто займається пошуком гравців для підсилення команди, переглядає матчі інших команд та гру потенційних новачків. Зміни в складі будуть, але не суттєві. Наразі, як ми вже повідомляли, БК “Рівне” залишив Євген Коровяков. З усіма іншими баскетболістами вже, або є домовленість про продовження виступів в команді, або ж переговори ще тривають. Щодо завдань на сезон, то Сергій Ліщук налаштований, щонайменше “тримати планку” і команда має завоювати медалі змагань, але націлена на чемпіонство.

Про підготовку чоловічої БК “Рівне” у сезоні розповіли і наші інформаційні партнери у своїх сюжетах: