Жіноча команда БК “Рівне” стартує у Суперлізі Чемпіонату України двома домашніми матчами проти “Динамо-НПУ”. Ігри відбудуться 25 та 26 вересня. Наразі рівнянки активно готуються до сезону.

Повним складом команда зібралася лише наприкінці серпня. Наразі дівчата проводять 11 тренувань на тиждень.

Найближчими вихідними 18 та 19 вересня, рівнянки проведуть два контрольні матчі в  Одесі проти тамтешнього “Інтерхіма”, також учасника жіночої Суперліги. Саме ці ігри мають показати, в яких кондиціях перебуває команда перед стартом нового сезону.

Про підготовку до сезону розповів головний тренер БК “Рівне” Валерій Жартун:

Про склад:

– Ми, напевно, єдина команда в Україні, яка на 100% зберегла минулорічний склад. У нас доволі молодий колектив, але дуже приємно, що залишилися ті гравчині, з якими ми працювали і продовжимо працювати у цьому сезоні. Сама підготовка була неоптимальною, тому що у нас усі молоді баскетболістки 14-20 років, протягом літа, були у різних вікових збірних України. У серпні була більше індивідуальна робота, комусь дали відпочинок, хто лише приїхав з Єврочеленджеру, хтось вже почав працювати. Повноцінно командою ми почали готуватися з 30 серпня. Минуло лише два тижні, важко сказати, наскільки команда готова. Цими вихідними проведемо в Одесі дві товариські гри проти “Інтерхіма”. Це допоможе тренерському штабу побачити, в яких кондиціях перебуває команда.

Про завдання:

Баскетбольний клуб “Рівне”, із самого початку, ставить перед собою завдання розвивати молодих гравців. У кожній віковій групі збірних України є баскетболістки, які представляють наш клуб. Відтак, головне завдання, яке стоїть перед нами – довести їх до рівня національної збірної.

Щодо цілей на сезон, важко сказати. Усе залежатиме від того, наскільки будуть укомплектовані всі команди. Я розумію, що у цьому сезоні будуть залучені хороші легіонери у різних клубах. Ми також розглядаємо ще варіант підсилення, але хочемо подивитися заявки усіх команд та зрозуміти, хто нам потрібен і на яку позицію.

Про фаворитів чемпіонату:

Наразі відомий склад лише “Прометея”. Ця команда готується показувати результат не лише у національному чемпіонаті, але і на євроарені. Тому, гадаю, “Прометей” головний фаворит на перемогу у Суперлізі у цій кампанії. Проте, мені здається, що “Будівельник” та “Київ-Баскет” просто так не здадуться і будуть максимально відповідально готуватися до сезону 2021/2022.

Про очікування від сезону:

У першу чергу, хочеться вірити, що повернуться глядачі у зал. Команди дуже відчувають цей недолік відсутності фанів, який зумовлений пандемією коронавірусу. Проводити матчі за заповнених трибун значно приємніше, аніж за порожніх. Тому, очікуємо на повернення вболівальників.

Переконаний, що усі команди, які виступають у Суперлізі, будуть налаштовуватися лише на перемогу у кожній грі, незалежно від сили суперника. Тому, чемпіонат має бути дуже цікавим.

На тренуванні жіночої команди БК “Рівне” також побували знімальні групи наших інформаційних партнерів “Суспільне: Рівне” та “Сфера-ТВ”. Там журналісти поспілкувалися не лише з тренером, але й з гравчинями та Президентом БК “Рівне” Сергієм Ліщуком. Про що розповідали представники клубу, дивіться у сюжетах: