За збігом календарів жіночої Суперліги та чоловічої Вищої ліги співпало так, що обидві команди БК “Рівне” цими вихідними грають на виїзді проти діючих чемпіонів. Жінки у Слобожанському проти “Прометея”, а чоловіки – в Одесі проти “БІПИ”. Щоправда очікування від цих матчів кардинально протилежні.

У суботу 22 січня о 15:00 та в неділю 23 січня о 12:00 наша жіноча команда буде “тримати удар” у Слобожанському від справжнього лідера останніх років СК “Прометей”. Діючий чемпіон та беззаперечний фаворит цього сезону не лише успішно кує перемоги на всеукраїнській арені, але й вдало представляє нашу державу у Єврокубку ФІБА. Тож в цих матчах наші дівчата зіграють з найсильнішим з можливих суперників. Запрошуємо підтримати рівнянок в іграх проти фаворита.

Відеотрансляція 22 січня. Початок о 15:00

Відеотрансляція 23 січня. Початок о 12:00

Щодо чоловічої команди БК “Рівне”, то у суботу 22 січня о 20:00 та у неділю 23 січня о 18:30 наші хлопці гратимуть в Одесі проти діючого Чемпіона Вищої ліги “БІПИ”. Після минулорічного тріумфу, гучних заяв про повернення до Суперліги, одесити перед новим сезоном залишились біля “розбитого корита”. Команді не вдалося ні підвищитись у класі, ні вберегти не те що легіонерів, але й вітчизняних гравців, які приносили результат. Більше того, у баскетбольних колах не так давно, ширились чутки, що БІПА, через проблеми з фінансуванням взагалі може не дограти чемпіонат. Чи підтвердиться ця інформація – покаже час. Адже у 2022 календарному році одесити грають лише домашні матчі. Поки що у БІПИ 5 перемог у 16 матчах та п’яте місце в турнірній таблиці з семи команд, і майже втрачені шанси на вихід до наступного етапу. Лідером одеситів за набраними очками наразі є Владислав Мустяца – в середньому 13,6 за гру. Під щитами найкращий досвідчений Євген Ткаченко – 6,7 підбирань в середньому за гру. Дмитро Соловей найкращий за результативними передачами – в середньому 4,1 за гру. Сьогоднішній суперники вже відіграли два матчі у Рівному. Тоді наша команда здобула дві перемоги. Спершу 87:84, а потім 93:69. Звісно, що враховуючи усі наведені факти, очікуємо перемог БК “Рівне” і в іграх в Одесі. До слова, паралельно у Хмельницькому в ці дні між собою гратимуть наші конкуренти у турнірній таблиці БК “Хмельницький” приймає БК “Старий Луцьк Університет”. Тож, у випадку вдалих результатів рівнян і подвійної перемоги хмельниччан, команда БК “Рівне” зможе повернути собі одноосібне перше місце турнірної таблиці. Запрошуємо підтримати наших баскетболістів у відеотрансляції:

Відеотрансляція 22 січня. Початок 20:00

Відеотрансляція 23 січня. Початок 18:30